𝗧𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗹𝗼𝘄𝘆 #ŚlademBogdanaZająca 𝗼 𝗣𝘂𝗰𝗵𝗮𝗿 𝗣𝗿𝗲𝘇𝗲𝘀𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗭𝗣𝗡 𝗠𝗶𝗲𝗰𝘇𝘆𝘀𝗹𝗮𝘄𝗮 𝗚𝗼𝗹𝗯𝘆

Bez kategorii

𝗧𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗹𝗼𝘄𝘆 #ŚlademBogdanaZająca 𝗼 𝗣𝘂𝗰𝗵𝗮𝗿 𝗣𝗿𝗲𝘇𝗲𝘀𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗭𝗣𝗡 𝗠𝗶𝗲𝗰𝘇𝘆𝘀𝗹𝗮𝘄𝗮 𝗚𝗼𝗹𝗯𝘆

Dziś wszyscy razem na stadionie miejskim im. Mieczysława Haspla mogliśmy zasmakować pilkarskich emocji. W szranki stanęły szkoły podstawowe z 𝘒𝘰𝘳𝘻𝘦𝘯𝘪𝘤𝘺, 𝘊𝘪𝘦𝘴𝘻𝘢𝘤𝘪𝘯𝘢 𝘞𝘪𝘦𝘭𝘬𝘪𝘦𝘨𝘰, 𝘔𝘢𝘬𝘰𝘸𝘪𝘴𝘬𝘢, 𝘊𝘩𝘰𝘵𝘺𝘯́𝘤𝘢, 𝘻 𝘑𝘢𝘳𝘰𝘴𝘭𝘢𝘸𝘪𝘢: 𝘚𝘗 𝘯𝘳 11, 𝘚𝘗 𝘯𝘳 2, 𝘚𝘗 𝘯𝘳 4 𝘰𝘳𝘢𝘻 𝘨𝘰𝘴𝘱𝘰𝘥𝘢𝘳𝘻𝘦 𝘻 Szkoła Mistrzostwa Sportowego.
🏆Pogromców nie znalazł team smsiaków prowadzony przez duet trenerski 𝙈𝙪𝙨𝙯𝙖𝙠 & 𝙒𝙖𝙡𝙚𝙧𝙞𝙖𝙣𝙤𝙬𝙞𝙘𝙯, tuż za nimi uplasował się zespół z Korzenicy. Natomiast w małym finale "𝘤𝘻𝘸𝘰́𝘳𝘬𝘢" pokonuje rewelację z Chotyńca.
🗣️ | 𝘋𝘳𝘰𝘨𝘪𝘦 𝘥𝘻𝘪𝘦𝘤𝘪𝘢𝘬𝘪 𝘨𝘳𝘢𝘫𝘤𝘪𝘦, 𝘳𝘰𝘻𝘸𝘪𝘫𝘢𝘫𝘤𝘪𝘦 𝘴𝘪𝘦̨ 𝘪 𝘴𝘱𝘦𝘭𝘯𝘪𝘢𝘫𝘤𝘪𝘦 𝘴𝘸𝘰𝘫𝘦 𝘴𝘱𝘰𝘳𝘵𝘰𝘸𝘦 𝘮𝘢𝘳𝘻𝘦𝘯𝘪𝘢 - w takim tonie wypowiadali się legenda-ikona pomysłodawca rozgrywek Bogdan Zając, Starostwa Stanisław Kłopot oraz zacni goście.
Pogoda i humory wyśmienite. Zobaczcie fotorelację
Dziękujemy wszystkim współorganizatorom👏👏👏Organizator Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu 🌞🌞🌞👍
Bezpieczne wakacje

Bez kategorii

Bezpieczne wakacje

Dziś Szkołę Podstawową Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu odwiedziła sierż. szt. Agnieszka Stysiał 👮👮👮 z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.
Pani policjantka 👮👮👮 przeprowadziła lekcję na temat bezpiecznych wakacji 🏖🏖🏖.
Świetny Występ Pływaków

Bez kategorii

Świetny Występ Pływaków

W dniach 29-30.05.2021 w Dębicy odbyły się Letnie Mistrzostwa Podkarpacia w kategorii 2009 i starszym. Udział wzięło 306 zawodników z 24 klubów. Nie mogło tam zabraknąć naszego akcentu !
------------------------------------------------------------------
Skład szkoły:
Wiktoria Ficek reprezentująca klub Błysk Jarosław oraz Julia Krzyżanowska, Maja Chudy, Klaudia Rygiel, Kulan Amelia, Wiktoria Babiarz, Paulina Ziemba, Fabian Brożyniak, Aleks Błajda, Franciszek Piętnik, Akram Gebali oraz debiutant Kevin Selvaggio wszyscy zawodnicy reprezentujący klub AZS SMS Jarosław.
💪 Do największych sukcesów z pewnością możemy
zaliczyć :
➡️Powołanie do kadry Województwa Fabiana Brożyniaka oraz jego 6 złotych medali 🥇🥇🥇🥇🥇🥇
➡️4 miejsce Klaudii Rygiel,
➡️5 miejsce Amelii Kulan,
➡️6 miejsce Naylii Trojnar, która wystartowała w kategorii 15-99 lat,
➡️6 miejsce Aleksa Błajdy
➡️debiut Kevina, który pierwszy raz w życiu wystartował w zawodach i to od razu na jakich !
➡️ Rozwój i życiowe czasy !
📌Trenerzy wystawili nas w 5 lub 6 konkurencjach, dlatego każdy miał szanse na pokazanie swoich umiejętności. Wszechstronne style czy długie dystanse nie stanowiły dla naszych uczniów większego problemu. Przy takich rekordach życiowych oraz sukcesach popartych medalami ręce same składają się do oklasków👏🏻
Obecny wynik Fabiana na 200 m motylem to pierwszy czas w Polsce z duuuużym zapasem🤭❗️❗️❗️
🥇🥇 𝙆𝙖𝙥𝙞𝙩𝙖𝙡𝙣𝙮 𝙬𝙮𝙨𝙩𝙚̨𝙥 𝘼𝙉𝙉𝙔 𝘽𝙍𝙕𝙔𝙎𝙆𝙄𝙀𝙅 ❗❗❗

Bez kategorii

🥇🥇 𝙆𝙖𝙥𝙞𝙩𝙖𝙡𝙣𝙮 𝙬𝙮𝙨𝙩𝙚̨𝙥 𝘼𝙉𝙉𝙔 𝘽𝙍𝙕𝙔𝙎𝙆𝙄𝙀𝙅 ❗❗❗

🏓Przez cztery dni, od 27 do 30 maja br., w Ustrzykach Dolnych rozegrane zostały 𝙈𝙞𝙨𝙩𝙧𝙯𝙤𝙨𝙩𝙬𝙖 𝙋𝙤𝙡𝙨𝙠𝙞 𝙅𝙪𝙣𝙞𝙤𝙧𝙤́𝙬. Kapitalny start zanotowała na swoim koncie wschodząca gwiazda tenisa stołowego w Polsce, zawodniczka Sokołów S.A. Jarosław / PKS Kolping FRAC Jarosław, uczennica Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, 𝘼𝙣𝙣𝙖 𝘽𝙧𝙯𝙮𝙨𝙠𝙖, która zdobyła aż 𝙩𝙧𝙯𝙮 𝙢𝙚𝙙𝙖𝙡𝙚, w tym dwa złote!
🏓 Trener #MateuszCzernik-𝙉𝙖𝙨𝙯𝙖 𝙪𝙘𝙯𝙚𝙣𝙣𝙞𝙘𝙖 wystąpiła we wszystkich z możliwych zmaganiach: grze pojedynczej, podwójnej, mieszanej i drużynowej wspólnie z koleżanka z naszej szkoły Jagodą Chwojko uplasowaly się na 5 miejscu w Polsce🇵🇱. Ania w trzech pierwszych konkurencjach wróciła do domu z medalami. JAGODA indywidualnie uplasowała się na wysokim 17-miejscu w Polsce🇵🇱🏓👊 Super❗
🏓Mimo, że to pierwszy rok jej występów wśród najlepszych juniorek w Polsce, w singlu została rozstawiona z nr 2. To tylko świadczy o coraz wyższym poziomie, jaki reprezentuje. Spokojnie awansowała do 1/8 finału, podobnie jak pozostałe zawodniczki rozstawione na pozycjach 1. –8., czyli: Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk), Natalia Szymczyk (Skarbek Tarnowskie Góry), Zuzanna Wielgos (AZS Politechnika Rzeszów), Ilona Sztwiertnia (Bronowianka Kraków), Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój), Michalina Górska (Dojlidy Białystok) i Katarzyna Królikowska (ATS Bingo Ropczyce). W 1/8 Ania pokonała Ewę Krakowiak 4:2 (10, 8, 5, -5, -8, 2), w ćwierćfinale uporała się z Zuzanną Gaworską 4:3 (-10, 7, -9, 8, 6, -10, 6), w półfinale pewnie pokonała Annę Kubiak 4:1 (8, 3, 7, -6, 12). W wielkim finale trafiła na turniejową „jedynkę” Wiktorię Wróbel, której po zaciętym pojedynku uległa 1:4, zostając wicemistrzynią Polski juniorek.
🏓Za to w deblu i mikście nie było na nią siły. W grze podwójnej występowała w parze z Zuzanną Wielgos (AZS Politechnika Rzeszów). Do finału wszystkie pojedynki wygrały w trzech setach. Dopiero w finale dwa urwał im duet Wiktoria Wróbel – Ilona Sztwiertnia. To był niesamowity pojedynek. Jarosławsko-rzeszowska para przegrywała już 0:2, by w kolejnych setach odwrócić po pasjonujących wymianach, losy spotkania. Ostatecznie wygrały 3:2 (-7, -7, 10, 10, 2) i zostały deblowymi mistrzyniami Polski.
🏓W mikście partnerem A. Brzyskiej był Patryk Dziuba (AZS Politechnika Rzeszów). Ten duet nie był w gronie faworytów, ale rozegrał kapitalne zawody. Od ćwierćfinałów mierzyli się za znacznie wyżej notowanymi mikstami, ale dali radę, rozgrywając trzy niezwykle emocjonujące pięciosetowe boje! W ćwierćfinale pokonali parę Kuba Kwapis – Anna Kubiak 3:2 (-5, 3, 8, -8, 😎, w półfinale duet Mateusz Zalewski – Zuzanna Gaworska 3:2 (-8, 7, -5, 5, 14), zaś w wielkim finale parę Szymon Kolasa – Ilona Sztwiertnia 3:2 (-7, 2, -6, 4, 10).
Jarosławskie Pola Nadziejei

Bez kategorii

Jarosławskie Pola Nadziejei

Bogatym jest nie ten, kto posiada, lecz ten co daje…
(Św. Jan Paweł II)
Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zaangażowali się w kwestę „Jarosławskie Pola Nadziei”. Celem tej szczytnej akcji jest pozyskanie funduszy na rzecz Domu Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu prowadzonego przez Fundację Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II „Wzrastanie“.
Naszym znakiem rozpoznawczym były żonkile – symboliczne kwiaty nadziei, wykonane przez dzieci i młodzież naszej szkoły.
21.05.21r Testy Naborowe do SMS-u

Bez kategorii

21.05.21r Testy Naborowe do SMS-u

Już w piątek 21.05.2021r.  zapraszamy na testy, które odbędą się:

Testy piłkarskie - godz: 16:45   ul. Bandurskiego 2 (stadion JKS Jarosław)

Testy pływackie - godz: 16:45    ul. Gen. Sikorskiego (pływalnia MOSiR Jarosław)

Dni otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportowego

Bez kategorii

Dni otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportowego

W piętek 14.05.2021r o godz:16:00 odbyły się w naszej Szkole dni otwarte. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem co potwierdziła frekwencja w piątkowe popołudnie.

Dla naszych odwiedzających przygotowaliśmy szereg zabaw edukacyjnych, konkurencje sportowe oraz spotkanie z Dyrektorem ds. sportowych w naszej Szkole, trenerem Bogdanem Zającem.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie w progi naszej placówki.  Do zobaczenia w nadchodzącym roku szkolnym.

Program dla uczniów

Bez kategorii

Program dla uczniów "TYDZIEŃ ULGI"

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu dołączyła do ogólnopolskiego programu Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego 🏢i podarowaliśmy uczniom 💁‍♂️i uczennicom💁‍♀️ "TYDZIEŃ ULGI" w dniach: 18.05-24-05.2021 r.👍.
Oznacza to, że w tym czasie uczniowie będą zwolnieni m.in. ze sprawdzianów, kartkówek, testów, odpowiedzi i zadań domowych. Aby zapewnić dzieciom i młodzieży zaadaptowanie się do nowych warunków po czasie izolacji 😷.