Wygrane SMS-iaków !!!

Bez kategorii

Wygrane SMS-iaków !!!

[SᴄʜᴏᴏʟWɪɴs]
💈 Kolejne miłe 𝔀𝓲𝓪𝓭𝓸𝓶𝓸𝓼́𝓬𝓲 płyną
z młodzieżowych 𝓪𝓻𝓮𝓷 👊 Emocje na start,
i bardzo dobry 𝘸𝘺𝘴𝘵𝘦̨𝘱 zawodników z #SMS, zatem przedstawiamy Wam 𝓼𝓾𝓴𝓬𝓮𝓼𝔂.
💈 W trwającym 𝓌ℯℯ𝓀ℯ𝓃𝒹𝓏𝒾ℯ nasi uczniowie
𝓏 𝓅ℴ𝓌ℴ𝒹𝓏ℯ𝓃𝒾ℯ𝓂 rywalizowali w Błażowej, gdzie odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym 🏓 Szkołę reprezentowali:
⛳️ 𝑆𝑧𝑦𝑚𝑜𝑛 𝑭𝒍𝒂𝒖𝒎𝒆𝒏𝒉𝒂𝒇𝒕
⛳️ 𝐴𝑙𝑒𝑘𝑠𝑎𝑛𝑑𝑒𝑟 𝒁𝒊𝒆𝒍𝒏𝒊𝒌
⛳️ 𝑊𝑜𝑗𝑡𝑒𝑘 𝑭𝒍𝒂𝒖𝒎𝒆𝒏𝒉𝒂𝒇𝒕
🥇🥇Z roli faworyta znakomicie wywiązał się 𝑆𝑧𝑦𝑚𝑜𝑛, który zdobył tytuły mistrzowskie w singlu jak i w grze deblowej💪
🥉Brązowy medal w deblu zdobył 𝑊𝑜𝑗𝑡𝑒𝑘 𝑭𝒍𝒂𝒖𝒎𝒆𝒏𝒉𝒂𝒇𝒕 grając wspólnie z Miłoszem Wanielistą. Wojtek w singlu uplasował się na 10 pozycji. Warto nadmienić, że młody zawodnik Parafialny Klub Sportowy Kolping-Jarosław. jest jeszcze skrzatem (2013 ur.) i wynik, który osiągnął jest sporym sukcesem👏
🏅𝐴𝑙𝑒𝑘𝑠𝑎𝑛𝑑𝑒𝑟 𝒁𝒊𝒆𝒍𝒏𝒊𝒌 w singlu zajął 26 pozycję, a w deblu 9/16👏
👤Trenerem podczas turnieju był 𝐾𝑜𝑛𝑟𝑎𝑑 𝒁𝒊𝒆𝒍𝒊𝒏́𝒔𝒌𝒊 👏
ɢʀᴀᴛᴜʟᴜᴊᴇᴍʏ💪
Może być zdjęciem przedstawiającym ‎3 osoby, ludzie stoją i ‎tekst „‎SHd DNTO EEAAR SMSJAROSŁAW ان SUPERLIGA TENISASTOŁOWEGO TOŁOWEG TENISA SOKOŁÓW Jarosław‎”‎‎
Turniej

Bez kategorii

Turniej "Śladem Bogdana Zająca" Pruchnik 2022

💈Turniej "śʟᴀᴅᴇᴍ ʙᴏɢᴅᴀɴᴀ ᴢᴀᴊᴀ̨ᴄᴀ" 𝚘 𝙿𝚞𝚌𝚑𝚊𝚛 𝚂𝚝𝚊𝚛𝚘𝚜𝚝𝚢 𝙹𝚊𝚛𝚘𝚜𝚕𝚊𝚠𝚜𝚔𝚒𝚎𝚐𝚘 𝚂𝚝𝚊𝚗𝚒𝚜𝚕𝚊𝚠𝚊 𝙺𝚕𝚘𝚙𝚘𝚝𝚊 tuż-tuż 👀
💈Miejcie oczy szeroko otwarte i śledźcie sᴍsɪᴀᴋᴏᴡʏ ғᴀɴᴘᴀɢᴇ!
💈ᴘᴀᴛʀᴏɴᴀᴛ ʜᴏɴᴏʀᴏᴡʏ: 𝙿𝚘𝚜𝚎𝚕 𝚗𝚊 𝚂𝚎𝚓𝚖 𝚁𝙿 𝚃𝚊𝚍𝚎𝚞𝚜𝚣 𝙲𝚑𝚛𝚣𝚊𝚗
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „TURNIEJ PIŁKARSKI "Śladem Bogdana Zająca" Puchar Starosty Jaroslawskiego Stanisława Kłopota Stadion Miejski w Pruchniku 02.06.2022r. Godz: 8:00 Uczniowie z rocznika 2007 i młodsi 24.05.22r. godz: 12:00 Ostateczny termin zgłoszeń drużyn 26.05.22r. godz: 10:00 Losowanie grup online Zgłoszenia pod nr. tel: 601550163, 16 3000 333 Zapraszam! BOGDAN ZAJĄC powiat നന jarosławski Patronat honorowy: Posel Sejm RP: Tadeusz Chrzan Gmina Pruchnik SMSJAROSŁAW”
Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎ 🅣︎🅐︎🅚︎ Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎! 𝐙𝐧𝐨𝐰𝐮 𝐭𝐨 𝐳𝐫𝐨𝐛𝐢𝐥𝐢

Bez kategorii

Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎ 🅣︎🅐︎🅚︎ Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎! 𝐙𝐧𝐨𝐰𝐮 𝐭𝐨 𝐳𝐫𝐨𝐛𝐢𝐥𝐢

Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎ 🅣︎🅐︎🅚︎ Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎! 𝐙𝐧𝐨𝐰𝐮 𝐭𝐨 𝐳𝐫𝐨𝐛𝐢𝐥𝐢 💪
🥁𝐃𝐚𝐰𝐢𝐝 𝐉𝐀𝐃𝐀𝐌 złotym medalistą w grze podwójnej❕️
ℹ️ W dniach 5-8 maja br. w Białymstoku uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu Dawid Jadam (PKS Kolping Jarosław) zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Kadetów – 𝐎𝐠𝐨́𝐥𝐧𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐎𝐥𝐢𝐦𝐩𝐢𝐚𝐝𝐲 𝐌𝐥𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐳̇𝐲 w grze podwójnej, gdzie występował razem z 𝐌𝐚𝐫𝐜𝐞𝐥𝐞𝐦 𝐁𝐋𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐘𝐊𝐈𝐄𝐌 z MLUKS "Dwójka" Rawa Mazowiecka. 𝐙𝐧𝐚𝐤𝐨𝐦𝐢𝐜𝐢𝐞 ❗️
👤Jadam ponadto zajął w grze mieszanej miejsce 5, a 9 w grze singlowej.
👥️️Natomiast w rywalizacji drużynowej wspólnie z 𝐀𝐥𝐚𝐧𝐞𝐦 𝐙𝐈𝐄𝐋𝐈𝐍𝐒𝐊𝐈𝐌 uplasowali się na 9 miejscu w kraju.
👥️️Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna dziewcząt 𝐊𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐇𝐀𝐖𝐑𝐎 i 𝐍𝐚𝐭𝐚𝐥𝐢𝐚 𝐌𝐀𝐂𝐈𝐀𝐋𝐄𝐊, które w turnieju drużynowym zajęły wysokie 5 miejsce.
👤W grze singlowej i deblowej Kinga była 9,
a w grze mieszanej 17. Natalia była 17 w singlu, na 1 rundzie zakończyła swój udział w grach deblowych i mieszanej.
🏓️W klasyfikacji klubowej Parafialny Klub Sportowy Kolping-Jarosław. uplasował się na VII pozycji.
🎓Alan i Dawid są uczniami Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Wspólnie z występującymi w OOM, N.Maciałek
i K. Hawro trenują w Ośrodku Szkoleniowym
w Jarosławiu, którego koordynatorem jest 𝐊𝐚𝐦𝐢𝐥 𝐃𝐙𝐈𝐔𝐊𝐈𝐄𝐖𝐈𝐂𝐙 , a trenerami 𝐌𝐚𝐭𝐞𝐮𝐬𝐳 𝐂𝐙𝐄𝐑𝐍𝐈𝐊, 𝐋𝐮𝐤𝐚𝐬𝐳 𝐀𝐃𝐀𝐌𝐒𝐊𝐈 oraz 𝐊𝐨𝐧𝐫𝐚𝐝 𝐙𝐈𝐄𝐋𝐈𝐍𝐒𝐊𝐈.
🎲𝐖𝐬𝐩𝐨́𝐥𝐧𝐲 𝐒𝐔𝐊𝐂𝐄𝐒, 𝐠𝐫𝐚𝐭𝐮𝐥𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲❕️❗️
Marek Gudzelak, Marcin Jaworski i 8 innych użytkowników
7 udostępnień
Lubię to!

Komentarz
Udostępnij
Zakończenie Szkoły tegorocznych Maturzystów

Bez kategorii

Zakończenie Szkoły tegorocznych Maturzystów

Piękna historia #ZakończeniaSzkoły ujęta na 🅕🅞🅣🅞🅖🅡🅐🅕🅘🅐🅒🅗 📸
🎲"Najwyższym poziomem umiejętności edukacyjnych, jest sztuka obudzenia w dorosłym uczniu kreatywności, przy wykorzystaniu prostych pomocy dydaktycznych". - 𝐴𝑙𝑏𝑒𝑟𝑡 𝐸𝑖𝑛𝑠𝑡𝑒𝑖𝑛
🍀Sᴍsɪᴀᴋᴏᴍ - życzymy powodzenia na trwających ᴍᴀᴛᴜʀᴀᴄʜ! 🪶oraz w dalszej drodze na boiskach i w życiu zawodowym

🫂Jedno z najważniejszych spotkań

+71
Marek Gudzelak, Adam Walerianowicz i 54 innych użytkowników
6 udostępnień
Lubię to!

 

Komentarz
Udostępnij
Marsz Godności 2022r.

Bez kategorii

Marsz Godności 2022r.

ᗰᗩᖇՏᘔ ᘜ🧡ᗪᑎ🧡Տ́ᑕI w ramach obchodów ᴅɴɪᴀ ɢᴏᴅɴᴏśᴄɪ ᴏsᴏ́ʙ z niepełnosprawnością intelektualną.
+65
Marek Gudzelak i 28 innych użytkowników
14 udostępnień
Lubię to!

Komentarz
Udostępnij
Matura 2022

Bez kategorii

Matura 2022

🍀ᴊᴇsᴛ ᴍᴀᴊ, kwitną kasztany… i rozpoczęły się matury...
🗣𝐷𝑦𝑟𝑒𝑘𝑡𝑜𝑟 𝑀. 𝐶𝑒𝑏𝑢𝑙𝑎 | "Drodzy Maturzyści, w tych bardzo ważnych dniach życzę Wam otwartych umysłów, wiary w siebie i swoją wiedzę."
✒️Polski na pierwszy ogień, matematyka, język obcy i przedmiot wybrany.
🗣| "Głęboko wierzę, że uda się Wam zrealizować zamierzone cele, a ten 𝑒𝑔𝑧𝑎𝑚𝑖𝑛 𝑑𝑜𝑗𝑟𝑧𝑎𝑙𝑜𝑠́𝑐𝑖 będzie kluczem otwierającym drzwi na wybrane studia i pierwszym krokiem w kierunku udanej kariery zawodowej"
✒️Życzymy połamania piór i trafionych tematów maturalnych! ✊️
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba
𝑾𝒚𝒔𝒐𝒌𝒊𝒆 𝒛𝒘𝒚𝒄𝒊𝒆̨𝒔𝒕𝒘𝒂 𝒏𝒂 𝒌𝒐𝒏𝒊𝒆𝒄 𝒔𝒆𝒛𝒐𝒏𝒖.

Bez kategorii

𝑾𝒚𝒔𝒐𝒌𝒊𝒆 𝒛𝒘𝒚𝒄𝒊𝒆̨𝒔𝒕𝒘𝒂 𝒏𝒂 𝒌𝒐𝒏𝒊𝒆𝒄 𝒔𝒆𝒛𝒐𝒏𝒖.

ɪɴғᴏʀᴍᴀᴄᴊᴀ ᴘʀᴀsᴏᴡᴀ ]
🚨𝑺𝒘𝒊𝒆𝒕𝒏𝒂 𝒌𝒐𝒏́𝒄𝒐́𝒘𝒌𝒂 𝒔𝒆𝒛𝒐𝒏𝒖 𝑺𝑴𝑺 𝑱𝒂𝒓𝒐𝒔𝒍𝒂𝒘 𝑰𝑰. 𝑻𝒓𝒛𝒚 𝒛𝒍𝒐𝒕𝒆 𝒎𝒆𝒅𝒂𝒍𝒆 𝑫𝒂𝒘𝒊𝒅𝒂 𝑱𝒂𝒅𝒂𝒎𝒂 𝒘 𝑹𝒛𝒆𝒔𝒛𝒐𝒘𝒊𝒆.
ℹ️Mnóstwo ciekawego działo się w miniony weekend przy pingpongowych stołach. Drużyna SMS Jarosław II odniosła dwa efektowne zwycięstwa w 2 lidze, zaś zawodnik naszego klubu 𝐷𝑎𝑤𝑖𝑑 𝐽𝑎𝑑𝑎𝑚 sięgnął po 3 złote medale w Mistrzostwach Podkarpacia w Rzeszowie.
🚨𝑾𝒚𝒔𝒐𝒌𝒊𝒆 𝒛𝒘𝒚𝒄𝒊𝒆̨𝒔𝒕𝒘𝒂 𝒏𝒂 𝒌𝒐𝒏𝒊𝒆𝒄 𝒔𝒆𝒛𝒐𝒏𝒖.
🇵🇱Pracowicie majówkę spędzili zawodnicy SMS Jarosław II, którzy w sobotę wygrali w Dukli z UKS MOSiR 8:2, a w niedzielę u siebie pokonali Bronowiankę Kraków 9:1. Nasza drużyna zajęła 7 miejsce w rozgrywkach grupy podkarpacko-małopolskiej. Znów świetnie spisali się 𝐾𝑟𝑧𝑦𝑠𝑧𝑡𝑜𝑓 𝑀𝑎𝑟𝑐𝑖𝑛𝑜𝑤𝑠𝑘𝑖, 𝐿𝑢𝑘𝑎𝑠𝑧 𝐴𝑑𝑎𝑚𝑠𝑘𝑖, 𝑆𝑧𝑦𝑚𝑜𝑛 𝐵𝑟𝑢𝑑 𝑖 𝐷𝑎𝑤𝑖𝑑 𝐽𝑎𝑑𝑎𝑚. Razem z nimi zespół tworzą 𝐾𝑎𝑚𝑖𝑙 𝐷𝑧𝑖𝑢𝑘𝑖𝑒𝑤𝑖𝑐𝑧 𝑖 𝐾𝑜𝑛𝑟𝑎𝑑 𝑍𝑖𝑒𝑙𝑖𝑛́𝑠𝑘𝑖.
🎙- Łącznie 4 punkty w singlu zdobył kapitan drużyny 𝐾𝑟𝑧𝑦𝑠𝑧𝑡𝑜𝑓 𝑀𝑎𝑟𝑐𝑖𝑛𝑜𝑤𝑠𝑘𝑖, a po 3 – 𝐷𝑎𝑤𝑖𝑑 𝐽𝑎𝑑𝑎𝑚, 𝑆𝑧𝑦𝑚𝑜𝑛 𝐵𝑟𝑢𝑑 𝑖 𝐿𝑢𝑘𝑎𝑠𝑧 𝐴𝑑𝑎𝑚𝑠𝑘𝑖. W grze podwójnej po 2 razy zwyciężali 𝐷𝑎𝑤𝑖𝑑 𝐽𝑎𝑑𝑎𝑚/𝐿𝑢𝑘𝑎𝑠𝑧 𝐴𝑑𝑎𝑚𝑠𝑘𝑖 i 𝐾𝑟𝑧𝑦𝑠𝑧𝑡𝑜𝑓 𝑀𝑎𝑟𝑐𝑖𝑛𝑜𝑤𝑠𝑘𝑖/𝑆𝑧𝑦𝑚𝑜𝑛 𝐵𝑟𝑢𝑑 – mówi Kamil Dziukiewicz, grający prezes jarosławskiego klubu i dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
ℹ️W 2022 roku SMS Jarosław II wygrał 5 spotkań oraz po jednym zremisował i przegrał. Z dorobkiem 16 punktów triumfował w rywalizacji klubów o miejsca 7-12. Wyprzedził KS Spektrum-Karpol Słopnice 14 pkt, UKS MOSiR Dukla 12, LUKS Galux Skrzyszów 11, Bronowiankę Kraków 10 i Skawę Wadowice 6.
🚨𝑭𝒍𝒂𝒖𝒎𝒆𝒏𝒉𝒂𝒇𝒕 𝒔́𝒍𝒂𝒅𝒆𝒎 𝑩𝒓𝒖𝒅𝒂 𝒊 𝑱𝒂𝒅𝒂𝒎𝒂❔️
🎙- Występy w 2 lidze traktujemy szkoleniowo. Zakładaliśmy, że szansę gry z seniorami dostaną bardzo młodzi 𝐷𝑎𝑤𝑖𝑑 𝐽𝑎𝑑𝑎𝑚 𝑖 𝑆𝑧𝑦𝑚𝑜𝑛 𝐵𝑟𝑢𝑑. Grali bardzo dobrze, odnieśli wiele zwycięstw i reprezentowali Jarosław także w LOTTO Superliga . Chciałbym, aby w nowym sezonie rywalizowali na szczeblu centralnym, tj. w 1 lidze. Rozglądam się za klubami, w których mogliby walczyć z coraz mocniejszymi rywalami – przyznał 𝐾𝑎𝑚𝑖𝑙 𝐷𝑧𝑖𝑢𝑘𝑖𝑒𝑤𝑖𝑐𝑧.
ℹ️Podobną drogę niedawno przeszła inna uczennica SMS Jarosław 𝐴𝑛𝑛𝑎 𝐵𝑟𝑧𝑦𝑠𝑘𝑎, którą wypożyczyliśmy do Uczelni Zamojskiej do 1 ligi, a ten sezon spędziła w barwach zamojskiego klubu w Ekstraklasie.
🎙- Mam nadzieję, że występy w SMS Jarosław II będą „trampoliną” do młodzieżowej i seniorskiej kariery dla Szymona i Dawida. A w ich miejsce, u boku bardzo doświadczonego Krzyśka Marcinowskiego, grać będą kolejni utalentowani tenisiści stołowi, jak np. Szymon Flaumenhaft. Podkreślę jeszcze raz, że druga liga jest idealna szkoleniowo dla młodzieży – dodał menedżer.
🚨𝑾𝒐𝒓𝒆𝒌 𝒎𝒆𝒅𝒂𝒍𝒊 𝒘 𝑹𝒛𝒆𝒔𝒛𝒐𝒘𝒊𝒆
Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści stołowi 𝑷𝑲𝑺 𝑲𝒐𝒍𝒑𝒊𝒏𝒈 z roczników 2007-2008 w rozegranych w Rzeszowie Mistrzostwach Podkarpacia Kadetów. Trzy złote medale – w singlu, deblu i mikście – zdobył 15-letni 𝑫𝒂𝒘𝒊𝒅 𝑱𝒂𝒅𝒂𝒎. W grze podwójnej występowałem z Kacprem Totonem z klubu Bingo Ropczyce, a w mieszanej z koleżanką klubową z Kolpinga Natalią Maciałek.
ℹ️W grze pojedynczej 𝑁𝑎𝑡𝑎𝑙𝑖𝑎 𝑀𝑎𝑐𝑖𝑎𝑙𝑒𝑘 wywalczyła srebro, a 𝐾𝑖𝑛𝑔𝑎 𝐻𝑎𝑤𝑟𝑜 brąz. Wspólnie sięgnęły po złoto w deblu. W mikście brązowy medal wywalczyła 𝐾𝑖𝑛𝑔𝑎 𝐻𝑎𝑤𝑟𝑜 w parze z Jakub Świniuch z Politechniki Rzeszów. W mistrzowskim turnieju wojewódzkim uczestniczył także 𝐴𝑙𝑎𝑛 𝑍𝑖𝑒𝑘𝑖𝑛́𝑠𝑘𝑖. Za tydzień nasi pingpongiści startować będą w Białymstoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Mistrzostwach Polski Kadetów.
🏓ɢʀᴀᴛᴜʟᴜᴊᴇᴍʏ sᴜᴋᴄᴇsᴏ́ᴡ
Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i tekst „Pafnyb KOLPING MARZEKA SUPERLIGA TENISA STOŁOWEGO 91 9 TIBHAR PKS KOLPING JAROSŁAW News Sport SOKOŁÓW Jarosław”
Nowy Stół dla Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

Bez kategorii

Nowy Stół dla Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

Całej sᴘᴏʟᴇᴄᴢɴᴏśᴄɪ Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu został podarowany stół do tenisa firmy TIBHAR , który posłużył do rozegrania zawodów z inicjatywy Pana Marcina 𝑱𝒂𝒘𝒐𝒓𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐.
♨️Uczniowie szkoły mogli obejrzeć pokazowy mecz oraz poznać tajniki gry naszych wybitnych sportsmenów 𝑫𝒂𝒘𝒊𝒅𝒂 𝒊 𝑺𝒛𝒚𝒎𝒐𝒏𝒂 pod sterami Trenera Mateusza 𝑪𝒛𝒆𝒓𝒏𝒊𝒌𝒂. Punktem kulminacyjnym był pokaz gry w wykonaniu Pana Dyrektora Łukasza 𝑷𝒊𝒔𝒊𝒂 z Dyrektorem Kamilem 𝑫𝒛𝒊𝒖𝒌𝒊𝒆𝒘𝒊𝒄𝒛𝒆𝒎
🎙 "Podążajcie w duchu rywalizacji sportowej, niech ten sprzęt pozwoli rozwijać umiejętności i pasję do szeroko rozumianej aktywności fizycznej" - przekazali Poseł na Sejm Tadeusz 𝑪𝒉𝒓𝒛𝒂𝒏 oraz 𝒏𝒂𝒔𝒛 𝑷𝒂𝒏 𝑫𝒚𝒓𝒆𝒌𝒕𝒐𝒓 - Kamil 𝑫𝒛𝒊𝒖𝒌𝒊𝒆𝒘𝒊𝒄𝒛.
„Jarosławskie Pola Nadziei”

Bez kategorii

„Jarosławskie Pola Nadziei”

W całym powiecie jarosławskim trwa od wczoraj akcja „Jarosławskie Pola Nadziei” 🌼🌼🌼wspierająca zakup sprzętu medycznego do Hospicjum im. św. Jana Pawła II w naszym mieście.
Uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego jak i Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego aktywnie włączyli się do akcji.
Ty, Marek Gudzelak, Adam Walerianowicz i 31 innych użytkowników
1 komentarz
1 udostępnienie
Lubię to!

Komentarz
Udostępnij
sᴍs rządzi w 𝐃𝐮𝐛𝐢𝐞𝐜𝐤𝐮 !

Bez kategorii

sᴍs rządzi w 𝐃𝐮𝐛𝐢𝐞𝐜𝐤𝐮 !

𝐑𝐞𝐣𝐨𝐧𝐨𝐰𝐞 𝐈𝐠𝐫𝐳𝐲𝐬𝐤𝐚 𝐌𝐥𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐳̇𝐲 𝐒𝐳𝐤𝐨𝐥𝐧𝐞𝐣 : sᴍs rządzi w 𝐃𝐮𝐛𝐢𝐞𝐜𝐤𝐮 !
▶️ Przepis na udany dzień? Wygrana w Dubiecku w tenisie stołowym chłopców! 😎 W czwartkowe popołudnie młodzi SMSiacy: 𝐀𝐥𝐚𝐧 𝐙𝐢𝐞𝐥𝐢𝐧́𝐬𝐤𝐢, 𝐃𝐚𝐰𝐢𝐝 𝐉𝐚𝐝𝐚𝐦 dopisali do swojego konta 1 ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ.
💭 Trener 𝐋𝐮𝐤𝐚𝐬𝐳 𝐀𝐝𝐚𝐦𝐬𝐤𝐢: „Chlopcy pokazali, że potrafią w decydującym momencie zaprezentować swoje niebagatelne umiejętności oraz zdobyć awans do kolejnego etapu”
𝑩𝒓𝒂𝒘𝒐, 𝑷𝒂𝒏𝒐𝒘𝒊𝒆! 👏
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i tekst „we Igrzyska eży Szkolnej ie Stołowym łopców a 28 kwietnia 2022 2 1”