2 grudnia w jarosławskiej hali sportowej przy ul. Sikorskiego odbyły się I Mistrzostwa w Akrobatyce Sportowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. Izabeli Marii Dzieduszyckiej w Jarosławiu – Kamila Dziukiewicza oraz Turniej Mikołajkowy zorganizowane przez Podkarpacki Okręgowy Związek Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.
5. Lena Jurkiewicz - SMS Akrobatyka Jarosław
18. Liliana Płonka - SMS Akrobatyka Jarosław
33. Antonina Dubiel - SMS Akrobatyka Jarosław
34. Inessa Dziukiewicz - SMS Akrobatyka Jarosław
38. Emilia Słomiany - SMS Akrobatyka Jarosław
39. Faustyna Łaguniak - SMS Akrobatyka Jarosław
42. Weronika Jaworska - SMS Akrobatyka Jarosław
44. Jagoda Michalczyk - SMS Akrobatyka Jarosław
46. Michalina Bichajło - SMS Akrobatyka Jarosław
Dwójki żeńskie
Senior
1. Maja Ścibor, Amelia Sularz – Klub Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie
2. Maria Ciechanowska, Kamila Rak – KA „Stal” Rzeszów
3. Julia Czyż, Alicja Sanocka – KA „Stal” Rzeszów
11-16 lat
1. Laura Bester, Zofia Ruchel – Klub Akrobatyki Sportowej UKS „Akrobata” Łańcut
2. Julia Curzytek, Gabriela Żygadło – UKS „Akrobata” Łańcut
3. Blanka Kośla, Melania Wójtowicz – KS Akrobatyka Ropczyce
Kat. II
1. Apolonia Strojny, Wiktoria Gaweł – KS Akrobatyka Ropczyce
2. Nina Zych, Weronika Szkaradek – KS „Sabonia” Ustrobna
3. Emilia Orłowska, Angela Żuczek – Klub Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie
Kat. III
1. Hanna Gajewska, Olivia Chabko – KA „Stal” Rzeszów
2. Maria Styczyńska, Zofia Jodłowska – Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle
3. Klaudia Kaszuba, Julia Urban – KA „Stal” Rzeszów
Kat. III*
1. Natalia Suwaj, Viktoria Paprocka – KS „Sabonia” Ustrobna
2. Natalia Skibińska, Milena Król – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
3. Paulina Kopczak, Daria Skomro – KA „Stal” Rzeszów
Youth
1. Paulina Drążek, Maja Nowak – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
2. Julia Pomianek, Lena Karczewska – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
3. Aleksandra Józefczyk, Natalia Dębosz – UKS „Akrobata” Łańcut
Kat. Mł.
1. Julia Schilling, Emilia Schilling - SMS Akrobatyka Jarosław
2. Daria Maliarenko, Laura Zawadzka - SMS Akrobatyka Jarosław
3. Antonina Hućko, Maja Jodłoska – Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle
11-16 lat
1. Liliana Franczyk, Maja Lorenc, Wiktoria Raś – KS Akrobatyka Ropczyce
2. Kamila Warchoł, Kamila Zawisza, Kamila Wytrwał -Klub Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie KA „Stal” Rzeszów
3. Zofia Szela, Julia Worek, Nelly Kycińska – KA „Stal” Rzeszów
Kat. II
1. Laura Szawan, Blanka Dębosz, Emilia Gunia – UKS „Akrobata” Łańcut
2. Julia Ostafin, Wiktoria Węglarz, Milena Augustyn – KS Akrobatyka Ropczyce
3. Joanna Wiśniowska, Laura Słoma, Eliza Słoma – KS „Piramida” Przeworsk
Kat. III
1. Julia Oratowska, Otylia Szmuc, Maja Szmuc – UKS „Akrobata” Łańcut
2. Blanka Patrzyk, Kinga Korbecka-Moskwa, Laura Paśko – KS „Stal” Rzeszów
3. Gabriela Jagoda, Pola Bochnak, Lena Bieszczad – KS Akrobatyka Ropczyce
Kat. III*
1. Sonia Olbrycht, Lena Rogala, Gabriela Kozik – KS „Sabonia” Ustrobna
2. Lena Wilusz, Aleksandra Kurkowska, Anita Bącal – UKS „Akrobata” Łańcut
3. Weronika Kurasz, Maja Chachura, Anna Sznilik – Akrobatyka Bachórzec
Youth
1. Zuzanna Lęcznar, Lilianna Kokoszka, Milena Szuciak – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
2. Klara Azeez, Hanna Azeez, Zofia Azeez – KS Akrobatyka Ropczyce
3. Kaya Dojka, Amelia Wyczawska, Aleksandra Tendelska – KA „Stal” Rzeszów
Kat. Mł.
1. Klara Wnętrzak, Emilia Dobrzańska, Lena Woźniak – SPLIT Formacja Akrobatyczna
2. Kaja Borek, Wiktoria Skalska, Wiktoria Lidwin – KS „Sabonia” Ustrobna
3. Wiktoria Trzyna, Julia Majchrowska, Kamila Garlak – SPLIT Formacja Akrobatyczna