Konkurs Wokalny - Świąteczny Czas

Bez kategorii

Konkurs Wokalny - Świąteczny Czas

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Świąteczny czas”, który został objęty honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota. Inicjatorką wydarzenia była koordynator naszej szkoły – Pani Beata Łuków. 🎄
🎹 Młodzi wykonawcy rywalizowali w czterech grupach wiekowych. Jury pod przewodnictwem Pana Dyrektora Kamila Dziukiewicza miało okazję wysłuchać wspaniałych występów młodych artystów. Nie zabrakło popisów instrumentalnych i wokalnych. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek. 🎼
🏆 Poniżej prezentujemy zwycięzców:
⭐️ Przedszkola
1. Emilia Wilk, Łucja Mokrzyńska – Miejskie Przedszkole nr 12 w Jarosławiu
2. Nina Szmoc, Rozalia Dziukiewicz – Miejskie Przedszkole nr 8 Montessori w Jarosławiu
3. Julia Czerniecka, Zuzanna Kula, Aleksandra Krawiec – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Mirocinie
⭐️ Klasy 1-3
1. Patrycja Jurkiewicz, Wiktoria Zielińska, Wiktoria Stecko, Julia Panek, Wiktoria Dąbek, Julia Cieliczka – Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Rozborzu
2. Zofia Nowak – Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu
3. Emilia Sokół, Julia Lis, Julia Kłak, Zuzanna Lewandowska, Zuzanna Siara – Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku
⭐️ Klasy 4-6
1. Antoni Kulpa, Patryk Zieliński - Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Rozborzu
2. Julia Schilling – Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego im. Izabeli Marii Dzieduszyckiej w Jarosławiu
3. Marcelina Bukowy – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Mirocinie
⭐️ Klasy 7-8
1. Patrycja Jędruch – Szkoła Podstawowa im. Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach
2. Milena Kotlińska, Kornelia Mazur, Marcelina Bukowy, Rozalia Mazur, Zuzanna Piątek - Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Mirocinie
3. Julia Łuków - Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego im. Izabeli Marii Dzieduszyckiej w Jarosławiu
☃️ Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów wokalnych! ❄️
Laptopy dla czwartoklasistów !

Bez kategorii

Laptopy dla czwartoklasistów !

Wczoraj uczniowie klasy czwartej otrzymali laptopy z rządowego programu „Laptop dla ucznia”. Sprzęt wręczył dzieciom przedstawiciel Parlamentu RP – Pan Poseł Tadeusz Chrzan. Towarzyszyli mu Panowie Dyrektorzy – Pan Kamil Dziukiewicz i Pan Michał Cebula.
💻 Program „Laptop dla ucznia” to rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Realizowany jest on przez Ministerstwo Cyfryzacji i zakłada, że każdy uczeń klasy IV szkoły podstawowej w Polsce otrzyma bezpłatny laptop. 👏
+17
Wszystkie reakcje:

Beata Łuków, Magdalena Iwańska-Czyż i 29 innych użytkowników

1 udostępnienie
Lubię to!

Komentarz
Udostępnij
I Mistrzostwa Podkarpacia w Akrobatyce Sportowej

Bez kategorii

I Mistrzostwa Podkarpacia w Akrobatyce Sportowej

2 grudnia w jarosławskiej hali sportowej przy ul. Sikorskiego odbyły się I Mistrzostwa w Akrobatyce Sportowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. Izabeli Marii Dzieduszyckiej w Jarosławiu – Kamila Dziukiewicza oraz Turniej Mikołajkowy zorganizowane przez Podkarpacki Okręgowy Związek Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.
➡ Wydarzenie to było objęte honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana oraz Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota.
W mistrzostwach wzięło udział ponad 5️⃣0️⃣0️⃣ zawodników z całego Podkarpacia. Nie straszna była im aura za oknem. Mimo wiatru, śniegu i trudnych warunków pogodowych, zjawili się w licznym gronie na jarosławskiej hali.
🏆 Swoją obecnością zaszczycił przybyłych Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, który wręczył puchary dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Nagrody zdobyli Rozalia Dziukiewicz – lat 4 (SMS Akrobatyka Jarosław) i Viacheslav Deimek – lat 6 (SMS Akrobatyka Jarosław). 👏👏
🤸‍♂️🤸 Rywalizacja była bardzo zaciekła. Zgromadzona widownia mogła podziwiać wspaniałe występy młodych akrobatów. Profesjonalne układy, błyszczące stroje, idealnie dobrana muzyka zachwyciły przybyłych, którzy gromkimi brawami wyrażali swój podziw i uznanie dla młodych sportowców. Całość dopełnił występ Mistrzów Świata w Akrobatyce Sportowej, na którym czuwała pani trener Galina Sinyavskaya. 🤸‍♂️🤸
Tytuł najlepiej punktowanego klubu powędrował do SMS Akrobatyka Jarosław, a nagrodę odebrała koordynator sekcji – pani Jolanta Rybarska. 👌
💥 Wyniki prezentowały się następująco:
📌Indywidualnie dziewczęta
🔹 5-6 lat
🥇 1. Zofia Lęcznar – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
🥈 2. Julia Chmiel – Akro Dzieciaki Rzeszów
🥉 3. Lena Przibila – SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 15. Veronica Kalytiak - SMS Akrobatyka Jarosław
🔹 7-8 lat
🥇 1. Antonina Ruszała – Akademia Aktywności Delfina&Bartek
🥈 2. Karina Gala – SMS Akrobatyka Jarosław
🥉 3. Amelia Pazdro -Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🏅 5. Lena Jurkiewicz - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 18. Liliana Płonka - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 33. Antonina Dubiel - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 34. Inessa Dziukiewicz - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 38. Emilia Słomiany - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 39. Faustyna Łaguniak - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 42. Weronika Jaworska - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 44. Jagoda Michalczyk - SMS Akrobatyka Jarosław
🏅 46. Michalina Bichajło - SMS Akrobatyka Jarosław
🔹 9-10 lat
🥇 1. Rozalia Wąż – Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🥈 2. Amelia Stojałkowska - Akademia Aktywności Delfina&Bartek
🥉 3. Oliwia Świątek – Akro Dzieciaki Rzeszów
🔹 11-12 lat
🥇 1. Natalia Smok - SPLIT Formacja Akrobatyczna
🥈 2. Aleksandra Sokół - Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🥉 3. Weronika Piekoś - Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🔹 13+ lat
🥇 1. Kinga Gałat - Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🥈 2. Emilia Rudolf - Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🥉 3. Wioletta Deszczak - Akademia Aktywności Delfina&Bartek
📌 Indywidualnie chłopcy
🔹 7-8 lat
🥇 1. Jan Mazur - Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🥈 2. Filip Witkowski – SMS Akrobatyka Jarosław
🥉 3. Viacheslav Deimek – SMS Akrobatyka Jarosław
🔹 9-10 lat
🥇 1. Michał Pazdro - Fundacja EDU – Akrobatyka EDU Mielec
🥈 2. Aleksander Pelc – Akro Dzieciaki Rzeszów
📌 Dwójki żeńskie
🔹 Senior
🥇 1. Maja Ścibor, Amelia Sularz – Klub Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie
🥈 2. Maria Ciechanowska, Kamila Rak – KA „Stal” Rzeszów
🥉 3. Julia Czyż, Alicja Sanocka – KA „Stal” Rzeszów
🔹 11-16 lat
🥇 1. Laura Bester, Zofia Ruchel – Klub Akrobatyki Sportowej UKS „Akrobata” Łańcut
🥈 2. Julia Curzytek, Gabriela Żygadło – UKS „Akrobata” Łańcut
🥉 3. Blanka Kośla, Melania Wójtowicz – KS Akrobatyka Ropczyce
🔹 Kat. II
🥇 1. Apolonia Strojny, Wiktoria Gaweł – KS Akrobatyka Ropczyce
🥈 2. Nina Zych, Weronika Szkaradek – KS „Sabonia” Ustrobna
🥉 3. Emilia Orłowska, Angela Żuczek – Klub Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie
🔹 Kat. III
🥇 1. Hanna Gajewska, Olivia Chabko – KA „Stal” Rzeszów
🥈 2. Maria Styczyńska, Zofia Jodłowska – Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle
🥉 3. Klaudia Kaszuba, Julia Urban – KA „Stal” Rzeszów
🔹 Kat. III*
🥇 1. Natalia Suwaj, Viktoria Paprocka – KS „Sabonia” Ustrobna
🥈 2. Natalia Skibińska, Milena Król – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
🥉 3. Paulina Kopczak, Daria Skomro – KA „Stal” Rzeszów
🔹 Youth
🥇 1. Paulina Drążek, Maja Nowak – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
🥈 2. Julia Pomianek, Lena Karczewska – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
🥉 3. Aleksandra Józefczyk, Natalia Dębosz – UKS „Akrobata” Łańcut
🔹 Kat. Mł.
🥇 1. Julia Schilling, Emilia Schilling - SMS Akrobatyka Jarosław
🥈 2. Daria Maliarenko, Laura Zawadzka - SMS Akrobatyka Jarosław
🥉 3. Antonina Hućko, Maja Jodłoska – Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle
📌 Trójki żeńskie
🔹 Senior
🥇 1. Maja Koszuta, Kamila Urban, Kamila Szlęk – UKS „Akrobata” Łańcut
🥈 2. Klaudia Wójcik, Blanka Olbrycht, Gabriela Williams – KS „Sabonia” Ustrobna
🔹 11-16 lat
🥇 1. Liliana Franczyk, Maja Lorenc, Wiktoria Raś – KS Akrobatyka Ropczyce
🥈 2. Kamila Warchoł, Kamila Zawisza, Kamila Wytrwał -Klub Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie KA „Stal” Rzeszów
🥉 3. Zofia Szela, Julia Worek, Nelly Kycińska – KA „Stal” Rzeszów
🔹 Kat. II
🥇 1. Laura Szawan, Blanka Dębosz, Emilia Gunia – UKS „Akrobata” Łańcut
🥈 2. Julia Ostafin, Wiktoria Węglarz, Milena Augustyn – KS Akrobatyka Ropczyce
🥉 3. Joanna Wiśniowska, Laura Słoma, Eliza Słoma – KS „Piramida” Przeworsk
🔹 Kat. III
🥇 1. Julia Oratowska, Otylia Szmuc, Maja Szmuc – UKS „Akrobata” Łańcut
🥈 2. Blanka Patrzyk, Kinga Korbecka-Moskwa, Laura Paśko – KS „Stal” Rzeszów
🥉 3. Gabriela Jagoda, Pola Bochnak, Lena Bieszczad – KS Akrobatyka Ropczyce
🔹 Kat. III*
🥇 1. Sonia Olbrycht, Lena Rogala, Gabriela Kozik – KS „Sabonia” Ustrobna
🥈 2. Lena Wilusz, Aleksandra Kurkowska, Anita Bącal – UKS „Akrobata” Łańcut
🥉 3. Weronika Kurasz, Maja Chachura, Anna Sznilik – Akrobatyka Bachórzec
🔹 Youth
🥇 1. Zuzanna Lęcznar, Lilianna Kokoszka, Milena Szuciak – UKS Akademia Judo Rzeszów – Sekcja Akrobatyki Sportowej
🥈 2. Klara Azeez, Hanna Azeez, Zofia Azeez – KS Akrobatyka Ropczyce
🥉 3. Kaya Dojka, Amelia Wyczawska, Aleksandra Tendelska – KA „Stal” Rzeszów
🔹 Kat. Mł.
🥇 1. Klara Wnętrzak, Emilia Dobrzańska, Lena Woźniak – SPLIT Formacja Akrobatyczna
🥈 2. Kaja Borek, Wiktoria Skalska, Wiktoria Lidwin – KS „Sabonia” Ustrobna
🥉 3. Wiktoria Trzyna, Julia Majchrowska, Kamila Garlak – SPLIT Formacja Akrobatyczna
🏅 4. Khrystyna Sokolenko, Blanka Dziukiewicz, Anastasia Maruszczenko - SMS Akrobatyka Jarosław
📌 Dwójki mieszane
🔹 Senior
🥇 1. Daria Nowak, Michał Skiba – KA „Stal” Rzeszów
🔹 11-16 lat
🥇 1. Izabela Rzepa, Adam Kołodziej – KA „Stal” Rzeszów
🔹 Kat. II
🥇 1. Kaja Dębosz, Kacper Dąbek – UKS „Akrobata” Łańcut
🔹 Kat. III
🥇 1. Kamila Kawiorska, Adrian Kołodziej – KS Akrobatyka Ropczyce
🥈 2. Nikodem Niedziela, Magdalena Sitek – KS Akrobatyka Ropczyce
📌 Dwójki męskie
🔹 Kat. III
🥇 1. Feliks Kramarz, Alan Rybski – KS Akrobatyka Ropczyce
🥈 2. Wiktor Świętoniowski, Piotr Świętoniowski – UKS „Akrobata” Łańcut
💥 Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesów akrobatycznych! 👏👏👏
ANNA BRZYSKA brązową medalistką Mistrzostw Świata Juniorek!

Bez kategorii

ANNA BRZYSKA brązową medalistką Mistrzostw Świata Juniorek!

🥉ANNA BRZYSKA brązową medalistką Mistrzostw Świata Juniorek!🎉
👥 18-letnia jarosławianka Anna Brzyska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorek w słoweńskiej Novej Goricy, w grze deblowej z rówieśniczką Zuzanną Wielgos
z Politechniki Rzeszów🏓🏓
⛳Kolejną wielką imprezą międzynarodową w karierze Anny, będą styczniowe Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Skopje.
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie grający w tenisa i tekst „Enea Enea Lnea nea”
Sukcesy pływaków !

Bez kategorii

Sukcesy pływaków !

𝐌𝐚𝐦𝐲 𝐭𝐨 i dziemy po więcej👌
🔢 W Zimowych Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego 2023 w Pływaniu, które odbyły się w Mielcu daliśmy z siebie wszystko.
🫵 Przedstawiamy 𝐰𝐲𝐧𝐢𝐤𝐢 naszych pływaków z AZS Jarosław - sekcja pływacka 🤳
🏊 Majcher Julia
50D (29.32) 🥇 1 miejsce
100D (1:03.48) 🥇 1 miejsce
200D (2:21.86) 🥇 1 miejsce
100K (1:17.22) 🥇 1 miejsce
200K (2:50.86) 🥇 1 miejsce
200ZM (2:38.13) 🥇 1 miejsce
🏊 Bartnik Weronika
50D (30.49) 6 miejsce
100D (1:08.29) 🥉3 miejsce
200D (2:37.58) 4 miejsce
50G (35.39) 🥈 2 miejsce
100G (1:15.73) 🥉 3 miejsce
50M (33.40) 🥉 3 miejsce
100M (1:18.53) 🥈 2 miejsce
🏊 Walerianowicz Alan
50D (34.22) 33 miejsce
100D (1:13.32) 17 miejsce
200D (2:42.92) 12 miejsce
400D (5:38.64) 12 miejsce
50K (46.43) 13 miejsce
200K (3:36.66) 7 miejsce
100ZM (1:29.17) 17 miejsce
🏊 Miłosz Mendyka
50D (27.10) 14 miejsce
100D (59.18) 10 miejsce
50G (30.78) 8 miejsce
100G (1:06.58) 8 miejsce
200G (2:23.49) 7 miejsce
100ZM (1:09.56) 15 miejsce
🏊 Mazurkiewicz Marcel
50D (32.43) 22 miejsce
100D (1:10.89) 14 miejsce
200D (2:38.07) 11 miejsce
400D (5:42.02) 13 miejsce
50M (37.42) 18 miejsce
100M (1:23.87) 6 miejsce
Nie zwalniamy i dziękujemy za Wasze zaangażowanie! 🫡
Andrzejki 2023

Bez kategorii

Andrzejki 2023

W ubiegły piątek odbyła zabawa andrzejkowa klas I-III oraz dyskoteka dla klas IV-VIII, połączona z akcją charytatywną na rzecz Natalki Szpond. 👏
🧙‍♀️ Było lanie wosku, przebijanie serca, by poznać imię ukochanej osoby, fotobudka, losowanie przyszłych zawodów oraz inne miłosne wróżby. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i wspaniałej oprawy muzycznej. 🌙
🎊🎉 Zresztą… zobaczcie sami! Zapraszamy na fotorelację. 📸
+62
Wszystkie reakcje:

Marek Gudzelak, Adam Walerianowicz i 35 innych użytkowników

I Mistrzostwa Podkarpacia w Akrobatyce Sportowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. Izabeli Marii Dzieduszyckiej w Jarosławiu

Bez kategorii

I Mistrzostwa Podkarpacia w Akrobatyce Sportowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. Izabeli Marii Dzieduszyckiej w Jarosławiu

Serdecznie zapraszamy na I Mistrzostwa Podkarpacia w Akrobatyce Sportowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. Izabeli Marii Dzieduszyckiej w Jarosławiu – Pana Kamila Dziukiewicza oraz Turniej Mikołajkowy w Akrobatyce Sportowej. 🤸‍♀️
Zapraszamy 🗓️ 2 grudnia 2023 roku (sobota) na godz. 8️⃣:0️⃣0️⃣ do Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.
⏩ Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Posła na Sejm RP - Tadeusza Chrza…

Wyświetl więcej
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie tańczą i tekst „I MISTRZOSTWA PODKARPACIA W AKROBATYCE SPORTOWEJ o PUCHAR DYREKTORA SMS JAROSŁAW KAMILA DZIUKIEWICZA 2 GRUDNIA 2023 GODZ: HALA MOSIR JAROSŁAW Patronat honorowy: Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot Akrobatyka Jarosław PZG ZWIĄZEK powiat ന IMNASTYOZNY jarosławski MOSIR SMSJAROSŁAW”
Urodziny naszego Ambasadora !!!

Bez kategorii

Urodziny naszego Ambasadora !!!

Najserdeczniejsze życzenia dla naszego AMBASADORA, legendarnego zawodnika JKS Jarosław i Trenera Reprezentacji Polski !
🎉Trenerze Bogdanie, przede wszystkim zdrowia, samych sukcesów z Białą Gwiazdą, a także spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń! 🎁
📰 Grafika Wisła Kraków 🔝
Może być ilustracją przedstawiającą 2 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie grający w piłkę nożną i tekst
Wszystkie reakcje:

Ty, Marcin Jaworski, Adam Walerianowicz i 68 innych użytkowników