Z medalami wracamy z Miejskich Igrzysk Dzieci! 🥇🏃‍♀️
Indywidualna Lekkoatletyka | Stadion Miejski | 12.09.2025
Dziś nasi młodzi sportowcy z SMS Jarosław pod opieką trenerki Svitlany Maliarenko pokazali prawdziwego ducha rywalizacji i ogromne sportowe serce! 💪🔥
Z dumą przedstawiamy medalistów:
🥇 Hubert Hajnosz – złoto w biegu na 60 m z czasem 8.31 s!
🥉 Damian Pawliszko – brąz w biegu na 60 m z czasem 8.73 s!
🥉 Aleksandra Buśko – brąz w rzucie piłką palantową – 23 m!
🥇 Kacper Staszak– złoto w rzucie piłką palantową – 39 m!
Ogromne brawa również dla:
👏 Laury Zawadzkiej z klasy 3– startującej w biegu na 60 m
👏 Jakuba Krajnika z klasy 4– reprezentanta w skoku w dal, który o.kilka centymetrów był od podium.
To był dzień pełen emocji, sportowej walki i radości z sukcesów – gratulacje dla całej reprezentacji! 🏅💙