Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎ 🅣︎🅐︎🅚︎ Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎! 𝐙𝐧𝐨𝐰𝐮 𝐭𝐨 𝐳𝐫𝐨𝐛𝐢𝐥𝐢

Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎ 🅣︎🅐︎🅚︎ Ⓣ︎Ⓐ︎Ⓚ︎! 𝐙𝐧𝐨𝐰𝐮 𝐭𝐨 𝐳𝐫𝐨𝐛𝐢𝐥𝐢 💪
🥁𝐃𝐚𝐰𝐢𝐝 𝐉𝐀𝐃𝐀𝐌 złotym medalistą w grze podwójnej❕️
ℹ️ W dniach 5-8 maja br. w Białymstoku uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu Dawid Jadam (PKS Kolping Jarosław) zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Kadetów – 𝐎𝐠𝐨́𝐥𝐧𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐎𝐥𝐢𝐦𝐩𝐢𝐚𝐝𝐲 𝐌𝐥𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐳̇𝐲 w grze podwójnej, gdzie występował razem z 𝐌𝐚𝐫𝐜𝐞𝐥𝐞𝐦 𝐁𝐋𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐘𝐊𝐈𝐄𝐌 z MLUKS "Dwójka" Rawa Mazowiecka. 𝐙𝐧𝐚𝐤𝐨𝐦𝐢𝐜𝐢𝐞 ❗️
👤Jadam ponadto zajął w grze mieszanej miejsce 5, a 9 w grze singlowej.
👥️️Natomiast w rywalizacji drużynowej wspólnie z 𝐀𝐥𝐚𝐧𝐞𝐦 𝐙𝐈𝐄𝐋𝐈𝐍𝐒𝐊𝐈𝐌 uplasowali się na 9 miejscu w kraju.
👥️️Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna dziewcząt 𝐊𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐇𝐀𝐖𝐑𝐎 i 𝐍𝐚𝐭𝐚𝐥𝐢𝐚 𝐌𝐀𝐂𝐈𝐀𝐋𝐄𝐊, które w turnieju drużynowym zajęły wysokie 5 miejsce.
👤W grze singlowej i deblowej Kinga była 9,
a w grze mieszanej 17. Natalia była 17 w singlu, na 1 rundzie zakończyła swój udział w grach deblowych i mieszanej.
🏓️W klasyfikacji klubowej Parafialny Klub Sportowy Kolping-Jarosław. uplasował się na VII pozycji.
🎓Alan i Dawid są uczniami Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Wspólnie z występującymi w OOM, N.Maciałek