Zawody Akrobatyka Łańcut 2022r.

Pᴜᴋ, ᴘᴜᴋ: Pɪᴇʀᴡsᴢᴇ Zᴀᴡᴏᴅʏ ᴡ 2022 ʀᴏᴋᴜ🔝
Tym razem w roli głównej - 🅐︎🅚︎🅡︎🅞︎🅑︎🅐︎🅒︎🅘︎!
🤸‍♂️🤸‍♀️ Na premierowe występy naszych uczniów musieliśmy trochę poczekać, ale w końcu... Pierwsze f̷o̷t̷y̷ koty za płoty! 👀
👯‍♂️ W ᐯII ᗰIՏTᖇᘔOՏTᗯᗩᑕᕼ ᒪᗩᑎ́ᑕᑌTᗩ ᗯ ᗩKᖇOᗷᗩTYᑕᗴ ՏᑭOᖇTOᗯᗴᒍ naszą szkołę reprezentowali: 𝑬𝒍𝒊𝒛𝒂𝒃𝒆𝒕𝒉 𝑺𝒆𝒍𝒂𝒗𝒂𝒈𝒈𝒊𝒐, 𝒁𝒐𝒇𝒊𝒂 𝑷𝒂𝒔𝒊𝒌, 𝑱𝒖𝒍𝒊𝒂 𝒊 𝑬𝒎𝒊𝒍𝒊𝒂 𝑺𝒄𝒉𝒊𝒍𝒊𝒏𝒈, 𝑲𝒓𝒚𝒔𝒕𝒚𝒏𝒂 𝑺𝒐𝒌𝒐𝒍𝒆𝒏𝒌𝒐, 𝑩𝒍𝒂𝒏𝒌𝒂 𝑫𝒛𝒊𝒖𝒌𝒊𝒆𝒘𝒊𝒄𝒛, 𝑴𝒂𝒓𝒚𝒔𝒊𝒂 Ł𝒐𝒛́𝒊𝒏́𝒔𝒌𝒂, 𝑨𝒅𝒂𝒎 𝑺𝒂𝒍𝒂𝒃𝒖𝒓𝒂, 𝑭𝒊𝒍𝒊𝒑 𝑳𝒐𝒓𝒆𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛 𝒊 𝑯𝒖𝒃𝒆𝒓𝒕 𝑯𝒂𝒋𝒏𝒐𝒔𝒛.
👥 🎙 „Jesteśmy przekonani, że wytężona praca pozwoli nam poczynić spory progres. Nasz team posiada naprawdę duży potencjał, który trzeba po prostu uwolnić i systematycznie szlifować” - zgodnie wypowiadają się Trenerzy Cᴇʟɪɴᴀ MᴀŁᴇᴋ ɪ SŁᴀᴡᴏᴍɪʀ Lɪᴄʜᴏɴ́ᴄᴢᴀᴋ
📍𝐴𝐾𝑅𝑂𝐵𝐴𝑇𝑌𝐾𝐴 - 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑡𝑜 𝑗𝑒𝑑𝑏𝑎 𝑧 𝑑𝑦𝑠𝑐𝑦𝑝𝑙𝑖𝑛 𝑠𝑝𝑜𝑟𝑡𝑢 𝑔𝑖𝑚𝑛𝑎𝑠𝑡𝑦𝑐𝑧𝑛𝑒𝑔𝑜, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑦 𝑑𝑢𝑛𝑎𝑚𝑖𝑐𝑧𝑛𝑦 𝑟𝑜𝑧𝑤𝑜́𝑗 𝑤 𝑃𝑜𝑙𝑠𝑐𝑒 𝑖 𝑛𝑎 𝑠́𝑤𝑖𝑒𝑐𝑖𝑒 𝑠𝑖𝑒̨𝑔𝑎 𝑝𝑜𝑐𝑧ą𝑡𝑘𝑢 𝑋𝑋 𝑤𝑖𝑒𝑘𝑢.
Dʏʀᴇᴋᴛᴏʀ Kᴀᴍɪʟ Dᴢɪᴜᴋɪᴇᴡɪᴄᴢ | "Determinacja, a przede wszystkim pasja zaowocowały założeniem w naszej szkole drużyny 𝑧 𝐴𝑘𝑟𝑜𝑏𝑎𝑡𝑦𝑘𝑖. Dobra praca i zaangażowanie trenerów oraz zawodników pozytywnie wpływają na rozkwit tej pięknej rozwijającej dyscypliny".
🫂 Trenerom dziękujemy za wspaniale przygotowanie uczniów, natomiast zawodnikom, za to, że daliście z siebie wszystko.
👤👤My 𝑅𝑜𝑑𝑧𝑖𝑐𝑒, mamy nadzieję, iż pasja którą zarażają się nasze dzieci podczas zajęć w 𝑆𝑀𝑆𝑖𝑒, będzie nie tylko formą aktywnego spędzenia czasu wolnego ale przede wszystkim ich sposobem na życie. Ogromnie cieszy nas fakt, iż Szkoła Mistrzostwa bardzo wspiera rozwój akrobatyki w Jarosławiu.
Dʏʀᴇᴋᴛᴏʀ Kᴀᴍɪʟ Dᴢɪᴜᴋɪᴇᴡɪᴄᴢ | " W toku rozmowy w kuluarach z Prezesem
(już od ponad dekady) Podkarpackiego Okręgowego Związku Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie. - usłyszałem bardzo miłe wiadomości dla naszego miasta. 𝑷𝒂𝒏 𝑻𝒂𝒅𝒆𝒖𝒔𝒛 𝑲𝒂𝒑𝒍𝒊𝒕𝒂 zapewnił mnie, że jest zielone światło na organizację podobnych zawodów w Jarosławiu, co niezmiernie nas cieszy."