Przygotowania w Grodzie Kraka

Piłkarze SMS-u Jarosław przygotowywali się do nowego sezonu w Krakowie. Zawodnicy z roczników 2005 - 2002 korzystali ze świetnych obiektów klubu Bronowianka. Nasi futboliści skoncentrowali się nie tylko na poprawie swoich umiejętności. Trenerzy kładli także duży nacisk na integrację. 

Główną bazą przygotowań zawodników był dobrze nam znany hotel Kaipol. Do dyspozycji był między innymi basen, hala oraz siłownia. Takie zaplecze pozwalało na urozmaicenie zajęć i kompleksowe przygotowanie. 

Trenerzy kładli szczególny nacisk na sferę mentalną podopiecznych, która w sporcie odgrywa bardzo ważną rolę. Była to między innymi praca nad koncentracją i opanowaniem w warunkach meczowych. Zajęcia zostały urozmaicane o turnieje futsalowe, grę w tenisa stołowego czy potyczki w popularną grę komputerową FIFA 2019. Po trudach treningów stricte piłkarskich, zawodnicy mieli zapewnioną odnowę biologiczną i regenerację w postaci basenu. 

W Grodzie Kraka nie zabrakło także sparingów. Szczególnie trzeba podkreślić świetny występ w wykonaniu rocznika 2003-2004 na koniec obozu z KSPN Kraków z rocznika 2001-2002 wygrany przez naszą drużynę 4:2.

Oprócz ciężkiej pracy mocno skupiliśmy się na integracji. W naszym programie nie zabrakło też wspólnej wycieczki na Rynek, czy wyjścia na lody. Liczymy, że zgrupowanie pomoże rozwinąć się, a wykonana praca zaprocentuje w nadchodzącym sezonie.