Zapraszamy na Dzień Testowy!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego już 12. maja zorganizuje Dzień Testowy. Placówka zaprasza wszystkich chętnych do nauki w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym. Gościem specjalnym będzie były reprezentacyjny napastnik, a teraz ekspert telewizyjny – Marcin Żewłakow.

Dzień Testowy rozpocznie się o godz. 11:00 na stadionie JKS-u Jarosław przy ul. Bandurskiego rejestracją wszystkich dyscyplin. Pół godziny później zaplanowano spotkanie z gwiazdą – Marcinem Żewłakowem, niegdyś napastnikiem polskiej reprezentacji, a teraz ekspertem telewizyjnym.

- Z Marcinem spotkałem się w Warszawie. Zgodził się bez wahania. To człowiek, który doskonale czuje ten sport i najnowsze, światowe standardy w futbolu. Ponadto sam jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Jako piłkarz grał zarówno w Polsce jak i w ligach zagranicznych. Spotkanie z nim z pewnością będzie bardzo owocne dla naszych młodych piłkarzy i sztabu szkoleniowego – zapowiada dyrektor jarosławskiej Szkoły Podstawowej SMS-u, Kamil Dziukiewicz.

- To kolejny znakomity piłkarz po Tomaszu Hajcie i Radku Matusiaku, który odwiedzi Jarosław. Czekamy z niecierpliwością, bo to zawodnik, którego rady mogą być bardzo cenne – dodaje dyrektor LO SMS-u Jarosław, Michał Cebula.

Po spotkaniu z Żewłakowem, w samo południe, rozpoczną się testy. Piłkarze pozostaną na stadionie przy ul. Bandurskiego, zajęcia dla pływaków zostaną przeprowadzone na pływalni MOSiR-u, dla akrobatów w małej sali MOSiR-u, a dla szczypiornistek w hali widowiskowej przy ul. Sikorskiego. Młodzi pingpongiści z kolei testowani będą w hali Kolpinga przy ul. 3-go maja 49.

Organizatorzy zapewniają napoje i przekąski dla kandydatów. Chętnych z rodzicami serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę.