SZKOŁA MISTRZÓW ZAPRASZA KANDYDATÓW!

Wybitny Ambasador, były reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie ekspert i komentator telewizyjny-Tomasz Hajto, zwycięzcy telewizyjnego show „Mam Talent”, Delfina i Bartek, nowe kierunki i liceum ogólnokształcące oraz najwyższa jakość kształcenia. To wszystko ma przyciągnąć nowych uczniów do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Najlepszej Szkoły Jednozmianowej w regionie!

Na tę chwilę w jarosławskim SMS-ie kształci się i trenuje ponad 130 dzieci. Aspiracje dyrektorów sięgają jednak znacznie wyżej. Dlatego zbliżający się nowy rok szkolny ma być przełomowy dla placówki.

Po pierwsze, szkoła powiększy się o liceum ogólnokształcące. Ma to zapewnić ciągłość kształcenia oraz treningu dla podopiecznych. Jednocześnie będzie to opcja dla nowych uczniów, którzy zdecydują się na naukę i zdanie egzaminu maturalnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Po drugie, naszym atutem są osobistości i trenerzy. Były reprezentant Polski w piłce nożnej Tomasz Hajto, który pełni rolę Ambasadora Szkoły. To nie tylko znakomita postać, ale również konsultant naszych trenerów, współtwórca programu szkoleniowego dla młodych piłkarzy i mentor, który w szczególności dba o rozwój najzdolniejszych futbolistów. W nowym roku szkolnym do grona trenerów dołączą zwycięzcy telewizyjnego show „Mam Talent”, Delfina i Bartek- będą prowadzić zajęcia już od września. To para utytułowanych akrobatów, multimedalistów mistrzostw Europy w akrobatyce,

Po trzecie, nowością w naszej ofercie jest akrobatyka. To nowy kierunek zaadresowany specjalnie do pierwszoklasistów, który proponuje SMS. Młodzi adepci trenować będą pod czujnym okiem Delfiny i Bartka.

- Co ważne w dzisiejszych czasach, dzieci w naszej szkole są pod stałą opieką wykwalifikowanych trenerów oraz pedagogów. Od przyszłego roku szkolnego, w naszej placówce na stałe będzie zatrudniony psycholog, który będzie do dyspozycji uczniów i ich rodziców. Ponadto zapewniamy naukę w nowoczesnej i przyjaznej placówce, sprzęt sportowy wysokiej klasy, obozy sportowe, opiekę najlepszych trenerów w regionie oraz pomoc fizjoterapeuty To bardzo ważne, bo chcemy zapewnić najwyższe standardy – podkreślają dyrektorzy SMS-u Jarosław, Kamil Dziukiewicz i Michał Cebula.

 

Pierwsze testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego już 26. maja. Początek o godz. 9:00 na Stadionie Miejskim w Jarosławiu przy ul. Piekarskiej.

 

- Jesteśmy nowoczesną szkołą.  Na korytarzach stoją stoły do tenisa stołowego i „piłkarzyki”, a dźwięk dzwonka zastąpiliśmy hymnem piłkarskiej Ligi Mistrzów. Korzystamy z wielu projektów, ale naszym nadrzędnym celem jest celem jest rozwój intelektualny naszych uczniów. Nauka jest na pierwszym miejscu – dodają zgodnie Cebula i Dziukiewicz.

Przypomnijmy, że oprócz wspomnianej akrobatyki, w jarosławskiej placówce dzieci mogą trenować piłkę nożną, pływanie oraz tenis stołowy. Podczas testów na kandydatów czeka moc atrakcji. Organizatorzy przygotowali:

  • pokaz i warsztaty Freestyle Football
  • testy motoryczne
  • testy szybkościowe
  • Obecność Ambasadora Tomasza Hajto
  • Obecność nowych nauczycieli: Delfiny i Bartka

 

Przypomnijmy, Szkoła Mistrzostwa Sportowego zaprasza w najbliższą sobotę 26. maja na Stadion Miejski w Jarosławiu przy ul. Piekarskiej 2. Testy rozpoczynają się o godz. 9:00.