Opanowaliśmy Stadion Narodowy!

Tenisiści stołowi SMS-u Jarosław świetnie zaprezentowali się w Warszawie podczas imprezy „Pingpongowy PGE Narodowy”. Anna Brzyska, która przyzwyczaiła kibiców do sukcesów wygrała w kategorii młodziczek, a Dawid Jadam zdobył srebrny medal!

Nigdy w historii Polskiego Tenisa Stołowego nie było takiej imprezy jak „Pingpongowy PGE Narodowy”. Sportowe serce Polski gościło tysiące amatorów, zawodników i największe gwiazdy tej dyscypliny. Jedną z imprez towarzyszących był turniej towarzyski. Zawodniczka Kolpinga i uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Anna Brzyska była najlepsza w gronie 49. młodziczek. Pewnie triumfowała w swojej kategorii.

Dobrze zaprezentowali się też chłopcy. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Dawid Jadam. Młody tenisista stołowy SMS-u dotarł do finału w kategorii żaków. Przegrał dopiero w finale ze świetnie dysponowanym Marcelem Błaszczykiem z Rawy Mazowieckiej. W rywalizacji młodzików, miejsca 5 – 8 zajął Szymon Brud, a Dawid Szczygieł był 17.

W stolicy, gościem honorowym był także Ambasador Szkoły Mistrzostwa Sportowego – Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski rozdał setki autografów, a nawet wystąpił w krótkim meczu pokazowym z mistrzynią paraolimpijską – Natalią Partyką.