Tomasz Hajto ambasadorem SMS Jarosław

Wybitny piłkarz, reprezentant Polski, a teraz ekspert stacji telewizyjnej Polsat Sport Ambasadorem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu! Tomasz Hajto, przez najbliższy rok wspierać będzie młodych zawodników oraz trenerów jarosławskiej placówki.

W gościnnych progach Hotelu Jarosław uroczyście ogłoszono nazwisko nowego Ambasadora SMS-u. Wybór jest nie przypadkowy, bo Hajto był już obecny w Jarosławiu podczas inauguracji roku szkolnego.
Wybraliśmy Tomasza, dlatego, że jest to osoba, która wszystko co osiągnęła w piłce zawdzięcza tylko i wyłącznie swojemu uporowi i nieustannym dążeniu do celu. To nas bardzo zbliżyło, a same rozmowy trwały może 15. minut – uzasadniają swój wybór pomysłodawcy SMS-u, Michał Cebula i Kamil Dziukiewicz.

Sam piłkarz przyznaje, że jest zachwycony możliwością współpracy z SMS-em. Traktuje to jako nowe wyzwanie. – Bardzo się cieszę, że mogę tu być i pomagać. Trzeba coś robić, żeby oderwać dzieciaków od telefonów, tabletów i komputerów. Niedługo będziemy potrzebować w kadrze nowego Lewandowskiego, Glika czy Milika. Kto wie, może jakiś piłkarz z Jarosławia wyrośnie na wybitnego piłkarza – powiedział Hajto.

Współpraca SMS-u z Ambasadorem realizowana będzie na wielu płaszczyznach. Pomagać będzie przede wszystkim dzieciom i młodzieży uczącej się w placówce. Ponadto, na jego rady liczyć mogą trenerzy pracujący w SMS-ie.

Galeria zdjęć z wydarzenia