Turniej halowy w Radomiu

Turniej halowy w RadomiuSMS Jarosław 2003 zajmuje II- miejsce na turnieju halowym w Radomiu.

W sobotę o 5 rano wyruszyliśmy w daleką podróż na turniej organizowany przez Szkółkę Piłkarską ,,Radomiak" Radom. Na miejsce dotarliśmy około godz. 9 i mieliśmy sporo czasu na przygotowanie się do pierwszego meczu.

Turniej halowy w RadomiuW turnieju brało udział łącznie 12 zespołów podzielonych na dwie grupy, przyszło nam rywalizować między innymi z zespołami z Radomia, Warszawy, Zamościa, Skarżyska Kamiennego, Wieniawy. Łącznie rozegraliśmy 5 meczów grupowych, w których odnosimy komplet zwycięstw, tracą przy tym tylko jedną bramkę, warto tutaj zaznaczyć ,że duży udział w tym miał nasz bramkarz Dawid Stolarz, który był pewnym punktem zespołu.

Turniej halowy w RadomiuW meczu półfinałowym naszym przeciwnikiem była drużyna Agrykoli Warszawa, mecz ten dostarczył bardzo dużo emocji, a świadczyć o tym może fakt, że bramkę dającą awans do finału zdobywa 15 s przed końcowym gwizdkiem.

Finał był pojedynkiem Szkół Mistrzostwa Sportowego, gdzie nasz SMS, mierzył się z SMS-em Wieniawa. W regulaminowym czasie gry jesteśmy zespołem dominującym na parkiecie, potwierdzamy to dużą ilością szybki i składnych akcji, licznymi strzałami na bramkę, oraz bardzo dobrą grą w obronie. Niestety w tym dniu było to za mało na pokonanie dobrze dysponowanego bramkarza z Wieniawy, którego bardzo dobre interwencje doprowadzają do konkursu rzutów karnych. Tutaj musimy uznać wyższość naszego rywala, który w tym aspekcie był zespołem lepszym i wygrał 2:0. Po ostatnim gwizdku sędziego na twarzach naszych zawodników pojawił się smutek i łzy, ale taki jest cały urok piłki i dlatego traktujemy to jako kolejne doświadczenie na przyszłość 😉

Turniej halowy w RadomiuNajlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Albert Krzyczkowski, ale na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy, którzy dołączyli swoją cegiełkę do tego sukcesu. Oczywiście nie zapominamy też o tych, którzy z różnych przyczyn zostali tego dnia w domu, to też wasz sukces, bo razem tworzymy drużynę.

 

Turniej halowy w RadomiuTurniej halowy w Radomiu Turniej halowy w RadomiuTurniej halowy w Radomiu Turniej halowy w Radomiu