SMS TO NAJLEPSZY WYBÓR!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu ma za sobą pierwsze testy naborowe. Jak zwykle całość wyglądała imponująco i profesjonalnie. Wiele wniosły też gwiazdy najwyższego formatu: Tomasz Hajto oraz Delfina i Bartek.

Wybitny piłkarz, a teraz ekspert telewizyjny – Tomasz Hajto oraz zwycięzcy telewizyjnego show „Mam Talent”, Delfina i Bartek. Te gwiazdy mają przyciągnąć nowych uczniów do najlepszej szkoły jednozmianowej w regionie – Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Para utytułowanych gimnastyków będzie nowymi nauczycielami a Hajto współpracuje z piłkarzami i trenerami. Ci pierwsi zaopiekują się w szczególności uczniami z klasy pierwszej.

- Co ważne w dzisiejszych czasach, dzieci w naszej szkole są pod stałą opieką wykwalifikowanych trenerów oraz pedagogów. Od przyszłego roku szkolnego, w naszej placówce na stałe będzie zatrudniony psycholog, który będzie do dyspozycji uczniów i ich rodziców. Ponadto zapewniamy naukę w nowoczesnej i przyjaznej placówce, sprzęt sportowy wysokiej klasy, obozy sportowe, opiekę najlepszych trenerów w regionie oraz pomoc fizjoterapeuty To bardzo ważne, bo chcemy zapewnić najwyższe standardy – podkreślają dyrektorzy SMS-u Jarosław, Kamil Dziukiewicz i Michał Cebula.

Najwyższą jakość i najlepszy sprzęt było widać szczególnie na boisku piłkarskim. Podczas testów naborowych kandydaci mogli liczyć na podpowiedzi trenerów i samego Hajto.

- Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego to druga w Polsce placówka pod kątem wyników sportowych. Korzystamy z wielu projektów, ale naszym nadrzędnym celem jest rozwój intelektualny naszych uczniów. Nauka jest na pierwszym miejscu – dodają zgodnie Cebula i Dziukiewicz.

Oprócz akrobatyki i piłki nożnej, w jarosławskiej placówce dzieci mogą trenować również pływanie oraz tenis stołowy.