Derby są nasze!

Spotkania derbowe to sól piłki nożnej. Na te mecze piłkarze wychodzą wyjątkowo zmotywowani i pobudzeni. Nie inaczej było w Jarosławiu. Zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego rozgromił lokalnego rywala - JKS 6:2!

W Jarosławiu rządzi SMS! Od samego początku piłkarze naszej szkoły dyktowali warunki. Byli pewni w odbiorze, precyzyjni w ataku pozycyjnym, ale... nieskuteczni. Przynajmniej w pierwszej połowie. Nasi podopieczni stworzyli wiele sytuacji bramkowych, jednak brakowało im "truskawki na torcie" w postaci gola.

Druga odsłona to już zupełnie inna historia. W przerwie trener SMS-u uczulił piłkarzy, by w decydujących fragmentach gry wykazali więcej zimnej krwi. Uwagi poskutkowały, bo nasi uczniowie zaczęli strzelać jak na zawołanie i pewnie pokonali lokalnego rywala.

SMS Jarosław- JKS Jarosław 6:2

Gole: Kucharski (dwie), Kubas, Łakomski, Kopcio, Krzanowski