Efektowny początek rundy rewanżowej!

To było bardzo efektowne rozpoczęcie rundy rewanżowej Ligi Centralnej. Piłkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Jarosław w dobrym stylu wygrali z TOP 54 Biała Podlaska 4:2

Już od pierwszego gwizdka sędziego nasi zawodnicy grali z animuszem. Narzucili swój styl gry, realizując przy tym konsekwentnie założenia taktyczne. Dzięki takiej postawie jarosławianie bardzo szybko strzelili dwie bramki. Kiedy wydawało się, że z takim wynikiem zejdziemy na przerwę, gola kontaktowego zdobyli goście.   

Na szczęście "bramka do szatni" podziałała mobilizująco na SMS. Druga część gry to już zupełnie inna taktyka. Gospodarze czekali na kontrataki. Takie założenie się opłaciło, bo raz za razem atakujemy piłkarzy z Białej Podlaskiej. Z czasem strzelamy kolejne gole, numer 3. i 4.

Końcówka spotkania przyniosła jeszcze rzut karny dla TOP 54. Ostatecznie wygramy efektownie 4:2. Wynik mógłby być wyższy, ale na słowa uznania zasługuje postawa bramkarza gości. Cieszy postawa zawodników na boisku i wynik, ale już od poniedziałku myślimy o rewanżowym pojedynku z zespołem Sandecji Nowy Sącz.